Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Zaten üye misin? Giriş Yap Üye Ol
Oyunlar > Online Oyunlar > Throne: Kingdom at War

Throne: Kingdom at War

Throne: Kingdom at War

Merhaba arkadaşlar , sizlere ilk soracağım soru şu , tarihi yeniden yazmak ister misiniz ? İşte " Throne: Kingdom at War " oyunu bunu size sunuyoruz . 
Tarihi oyunlara , tarihi savaş oyunlarına bayılanlar için adeta kursuyla tamamen sizleri bekleyen bir oyundur . Grafik ve oynanış bakımından çok güzel bulacağınız bir oyundur .
Oyunda tek eksiğiniz oyunda türkçe desteği şuanlık olmaması ama eminiz ki en kısa süre de türkçe desteğini bu oyunda da bulabileceksiniz.
Oyuna üyeliğinizin ardından hemen geniş bir krallığa kısmende olsa sahipsiniz diyebiliriz . En başta sizin yardımcınız olacak hizmetkarlarınızın söyledikleriyle ve oyun yardım koluyla tıklamanız
gereken yerlere tıklayınız ve , kurmanız gereken , krallığınız , askerleriniz , halkınız için gerekli bütün teşkilatı sağlamaya çalışınız . Bu ekipmanları geliştirirken ayrıca belli seviyelerede ulaşabileceksiniz.
Kralığınızı diğer başka güçlü krallıklarla birleştirebilir , onların sizin gücünüze güç katmanızı sağlayabilirsiniz . Bu oyunun en güzel özelliği , oyunda çok iyi
yerlere gelebilirseniz , bütün dünya da adınızı duyabilmenizdir . Oyun piyasaya 2016 tarihinde çıkmıştır fakat ülkemizde daha yeni faaliyet göstermiştir . En son güncellemesi 2017 yılının haziran ayında güncellenmiştir.
Oyun kurucuların verdiği bilgilere göre çok yakın zamanda da türkçe dil paketi eklenmiş olacaktır.Oyunu tarayıcı , android , İOS gibi platformlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz...

REKLAMOyunu Oyna

Throne: Kingdom at War Oyunları